Скільки грошей тобі треба?
1 кредиторов
Логотип Під 0,01% на день
82 чоловік вибрали
цього кредитора
Перший кредит 0,01% до 15000 ₴
Кількість мах 15000 ₴
Строк от 62 дней
Вік 18 - 70
Логотип Перший під 0,01%
12 чоловік вибрали
цього кредитора
Перший кредит 0,01% до 5000 ₴
Кількість мах 15000 ₴
Строк от 62 дней
Вік 18 - 65
Логотип 0,01% новим клієнтам
11 чоловік вибрали
цього кредитора
Перший кредит 0,01% до 5000 ₴
Кількість мах 5000 ₴
Строк от 62 дней
Вік 18 - 65
Логотип На перший кредит 0,01%
5 чоловік вибрали
цього кредитора
Перший кредит 0,01% до 10000 ₴
Кількість мах 15000 ₴
Строк от 62 дней
Вік 18 - 65

Заявка на отримання кредиту в будь-якої точки України

В Україні багато кредиторів пропонують можливість подачі заявки на кредит в інтернеті і ця можливість дуже зручна. Подумайте, Вам не потрібно йти до філії компанії, не треба планувати найбільш зручний час, і не треба витрачати дорогий щоденний час, і деяким навіть не треба витрачати гроші на паливо для машини, щоб поїхати оформити кредит. Інтернет відкриває широкі можливості в різних сферах, і також в фінансових, тому що кредит в інтернеті доступний цілодобово. Це швидко, зручно і безпечно!

Якщо Ви думаєте, що в інтернеті важко знайти інформацію про популярних і затребуваних кредиторів і їх пропозиціях, тому що кредиторів величезна кількість? То у нас є рішення - це розділ Кредити онлайн, який допоможе Тобі вибрати відповіднну позику з найбільш вигідними умовами.

Умови отримання кредиту

Більшість кредиторів, які пропонують грошові кредити онлайн, встановили вимоги, для отримання кредитів:

Необхідно бути громадянином України;

Необхідно бути у віці від 18 років;

Необхідна банківська картка або рахунок в будь-якому банку України;

Необхідний діючий номер мобільного телефону;

Не повинно бути будь-яких прострочених кредитний платежів або порушених кредитних зобов'язань.

Якщо будь-яку із зазначених вимог не можеш виконати, то, швидше за все, заявці на кредит буде відмовлено.

Важливо згадати, що новим клієнтам у багатьох випадках сума кредиту обмежена, але замість цього нові клієнти можуть отримати кредит без відсотків до встановленої грошової суми.

Корисно!

Кредит онлайн можна оформити абсолютно в будь-який день тижня, навіть у вихідні;

Кредит в повному обсязі або частково можна виплатити до терміну виплати, якщо в договорі не вказано інше;

Будь-яка в строк не виплачена позика може зіпсувати Твою кредитну історію, тому бери позику відповідально і оціни свої можливості виплатити позику.

Незалежно від того, бажаєш збільшити суму кредиту, або просто порівняти різні кредитні компанії, ми перш за все рекомендуємо розглянути повністю кожну кредитну організацію окремо і тільки тоді вибрати саме ту компанію, яка пропонує Тобі прийнятну позику.

Коли гроші будуть доступні на картці або банківському рахунку?

У столітті технологій, що стрімко розвиваааююються, будь-хто може отримати кредит онлайн всього за кілька хвилин, що істотно заощаджує Твій час. Тобі навіть не треба буде виходити з дому, для отримання кредиту, гроші миттєво будуть на Твоїй картці або банківському рахунку (за умови, що Твій банківський рахунок і рахунок кредитної компанії знаходяться в одному банку) і зможеш їх витрачати, як тільки побажаєш.

Якщо Твій банківський рахунок і рахунок кредитної компанії знаходяться в різних банках, то тоді є ймовірність, що гроші на Твій рахунок будуть зараховані протягом 3 робочих днів.

Важливо!

Перед підписанням кредитного договору уважно прочитай весь договір і приділи особливу увагу діям в разі затримки платежу!

Річна процентна ставка

Річна процентна ставка - це загальні витрати по кредиту, які виражені у відсотках. У розрахунок річної процентної ставки не включені витрати, які пов'язані з невиконанням встановлених зобов'язань за кредитним договором.

Важливо знати, що порівняння кредитів доступно всім без будь-якої оплати. Домашня сторінка Extracredit.com.ua не є кредитором. Якщо бажаєш задати питання, скористайся формою зв'язку. Максимальна річна процентна ставка може становити (APR): 1095%. Термін кредиту від 62 днів до 3 років. Приклад: при взятті 5000 Грн. на 3 місяці, комісія 5869 грн., загальні витрати 10869 грн., APR 620,5%.

Бери кредит відповідально

Перш ніж брати кредит ознайомтеся з умовами кредитного договору і, якщо є будь-які питання, зв'яжіться з кредитором. Заявки оцінюються індивідуально, і пропонована процентна ставка може змінюватись після її оцінки. Пропозиції сайту не включають всі фінансові компанії або їх продукти. Приклади є тільки інформативними.