Новини

Кредити для всіх і завжди! 2020-12-01

Як діяти?

Необхідні додаткові кошти!

Кредити з поганою кредитною історією 2020-12-01

Перед тим як говорити про кредит з поганою кредитною історією, для початку треба розібратися з такими поняттями як кредитна історія і погана кредитна історія, і як вони формуються!

Кредит для виконання невеликих мрій 2020-12-01

Для того, що б виконати будь-яку невелику мрію не завжди потрібні великі вкладення. Потрібно всього кілька тисяч грн., що б звичайний сірий день зробити особливим для себе або своїх близьких. Якщо Ти не зробив накопичень і зі своєї зарплати не можеш відразу відкласти кілька тисяч грн. для виконання даної мрії, у Тебе є можливість або створити накопичення для виконання даної мрії, або на допомогу взяти мікропозику.

Прочитай перед тим як брати позику! Відповідальна позика! 2020-12-01

Відповідальна позика, що це таке? Одним словом це не можливо пояснити, тому наступний текст, можливо, допоможе Тобі зрозуміти суть фрази: відповідальна позика.

Брати позики чи накопичувати, що важливіше? 2020-12-01

Щодня в засобах масової інформації дискутують про кредити онлайн і недостатньою оцінкою платоспроможності з боку кредиторів, що можливо створює потенційні загрози економіці. Відповідальні посадові особи висловлюють свою думку і бачення про існуючу ситуацію при видачі кредитів, що викликає великий суспільний резонанс на відомих порталах.

Архів